Runescape Of Estonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Runescape Of Estonia

Siin on eesti Runescape foorum. Vajad abi? Tahad rääkida millestki? Või oled lihtsalt Runescape mängija? See koht sulle.
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 RS3 MaxedTank Ranger+Mage High Skill Totaliga !! :)

Go down 
AutorTeade
Peisko

Peisko


Postituste arv : 1
Age : 31
Location : Tallinn-Taani
Registration date : 26/03/2015

RS3 MaxedTank Ranger+Mage High Skill Totaliga !! :) Empty
PostitaminePealkiri: RS3 MaxedTank Ranger+Mage High Skill Totaliga !! :)   RS3 MaxedTank Ranger+Mage High Skill Totaliga !! :) Icon_minitimeNelj Märts 26, 2015 6:44 pm

Tere!! Olen RuneScapet üle 5 aasta mänginud ja olen tüdinenud ning ausaltöeldes oleks natukene raha ka vaja (tegelikult aksepteerin ka OldSchool RuneScape raha kui summa aus on. Kasutaja ainukene omanik olen mina olnud ja RS3-e ma ei mängi (pole mänginudki kunagi kui aus olla selle uuenenud combati süsteemi pärast ja üleüldse liiga kirjuks läks minu jaoks).

Aga account on super. Tegin maxed tank rangeri sellest ja väga head rahateenimise võimalused on ka, sest fishing on 99, runecrafting 94 näiteks. Herblore on ka 94, mis on väga vinge.

Scammerid ärge hakake enda ja minu aega raiskama, sest kavatsen kasutada middlemani (vahvli foorumi oma näiteks kui siin ei ole) või kuidagi teistmoodi kindlustada, et kõik OK oleks. Minul huvi RS3-e vastu nii-kui-nii enam ei ole, aga kuna konto alla on hirmsalt palju aega ja vaeva nähtud, ning olgem ausad - combat 104 MAXED Tank Ranger+Mager on duel arenal ja wildernessis väga kuum asi. Smile

Skype: peisko
Facebook: Bravavjejevitš Germo

pildid:
RS3 MaxedTank Ranger+Mage High Skill Totaliga !! :) 1
RS3 MaxedTank Ranger+Mage High Skill Totaliga !! :) 2
RS3 MaxedTank Ranger+Mage High Skill Totaliga !! :) 3
RS3 MaxedTank Ranger+Mage High Skill Totaliga !! :) 4
RS3 MaxedTank Ranger+Mage High Skill Totaliga !! :) 5
RS3 MaxedTank Ranger+Mage High Skill Totaliga !! :) 6
RS3 MaxedTank Ranger+Mage High Skill Totaliga !! :) 7
Tagasi üles Go down
 
RS3 MaxedTank Ranger+Mage High Skill Totaliga !! :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Runescape Of Estonia :: Müün runescape kasutajat-
Hüppa: